Menu
Your Cart

O nás

Plyšové hračky Webkinz mají tajný kód, který umožňuje majiteli navštívit webové stránky a získat tam virtuální verzi svého mazlíčka.

Pomocí speciálního kódu jako klíče, se děti mohou stát hráči ve virtuálním světě Webkinz, bez uvedení osobních údajů, jako jsou e-mailová adresa, jméno nebo telefonní číslo. Existuje více než 250 druhů plyšových hraček Webkinz.

Virtuální svět Webkinz World, to je 15 různých světů, více než 55 her, 12 činností rozvíjejících tvůrčí schopnosti a 8 vyučujících tříd. Plyšové hračky Webkinz vyrábí kanadská společnost Ganz. V současné době se plyšové hračky Webkinz prodávají ve více než 26 zemích po celém světě.

O Plyšových hračkách Webkinz

  • K dostání jsou dvě hlavní skupiny plyšových zvířátek. Do skupiny největších hraček patří plyšáci Webkinz o velikosti kolem 22 cm.
  • Mazlíčci se mohou v on-line světě pohybovat různými způsoby. Například orel může létat, ryba klaun plavat a suchozemská zvířata mohou skákat, klouzat nebo chodit, v závislosti na tom, jak se pohybuje ten nebo jiný druh.

Cílová skupina

Děti si hrají na webových stránkách webkinz.com

Herní server Webkinz je vytvořen pro děti ve věku od 6 do13 let. Webové stránky jsou plně vybavené a obsahují hry jak pro chlapce, tak pro dívky. Umožňují jim pečovat o jejich mazlíčka, získávat virtuální peníze a následně za ně nakupovat oblečení, nábytek a potraviny pro svého miláčka.

Možnosti hry

Zde jsou některé z možností virtuálního světa Webkinz World™:

  • Pro plyšové zvířátko Webkinz můžete vytvořit domov, kde o něj budete pečovat, krmit ho a budete s ním v kontaktu.
  • Bezpečné chatování mezi dětmi prostřednictvím předem definovaných výrazů.
  • Tato stránka umožňuje uživatelům posílat si navzájem dopisy, dárky a také hrát společně on-line hry.
  • Možnost účastnit se soutěží v jednotlivých školních vyučovacích předmětech pro různé věkové skupiny.
  • Možnost účastnit se on-line soutěží a her.
  • Materiály webu jsou aktualizovány každé dva týdny.

Ocenění

Webové stránky Webkinz byly oceněny spotřebitelskými společnostmi pracujícími v průmyslovém odvětví pro výrobu hraček a vedoucí společností pro bezpečnost a pomoc uživatelům internetu WiredSafety.org.

• V roce 2006 byly stránkám/značce Webkinz uděleny ceny iParenting Media Award a Canadian Toy Testing Council Children’s Choice Award.

• V roce 2007 získaly webové stránky Webkinz cenu "Toy of the Year" (hračka roku) od Asociace výrobců hraček (TIA) v kategorii mimořádných hraček.

Webkinz a rodiče

Na webové stránce existuje sekce, kde se rodiče mohou dozvědět více o herním serveru, jaké hry jejich děti hrají a za co mohou utrácet virtuální peníze. Také zde mají možnost omezit některé funkce stránek, jako jsou chat nebo reklama.

K dispozici je také bezplatná verze stránek Webkinz, která umožňuje všem zájemcům vstoupit a zahrát si ve virtuálním světě Webkinz bez nutnosti nákupu hračky

Dej si dohromady svou sbírku mazlíčků Webkinz!

Nyní vidíte, jak rozsáhlý výběr plyšových hraček Webkinz je. Děti budou mít radost z obrovského výběru různých domácích zvířátek. A pokud je necháte, nebudou vůbec proti tomu sesbírat všechny plyšové hračky kolekce!